Stüdyo

Çok Kameralı Yayın Stüdyoları

IVID, en yüksek kalitede donanıma sahip profesyonel ekip ve ekipmanlarla çalışan ve gerektiğinde bütün dünya ile uydu üzerinden bağlantıya sahip ve her türlü programcılık için kullanılabilen stüdyolarla çalışmaktadır. Çözüm ortaklarımız ile olan işbirliğimizden IVID müşterileri öncelikli olarak yararlanmaktadır.

Canlı Yayınlar

Müzik, eğlence, eğitim ve haber gibi bütün alanlarda sayısız hizmetlere sahip televizyon stüdyoları, aynı zamanda bir televizyon kanalının bütün yayınlarını gerçekleştirevilecek kapasitede canlı yayın donanımına sahiptir.

Video Konferanslar İçin Canlı Yayın Prodüksiyonları

Sağlık, eğitim ya da spor faaliyetleri gibi konferanslarda, toplu açılış ve temel atma gibi tören etkinliklerinde ve daha birçok alanda, IVID canlı yayın araçları ve ekipleri, video konferans hizmetleri için hazırdır. Faaliyetin tamamı canlı yayın arabasında kayıt altına alınarak, produksiyon olarak teslim edilir. Dünyanın bircok noktasındaki diğer calısanlar, ortaklar, musteriler vb. ucuncu sahısların etkinliği izlemesi, istenilen durumlarda telekonferans ile katılımları sağlanır.
Ulke ya da dunya capında, cok noktaya yayılmıs yonetim merkezleri olan kuruluslar, periyodik toplantılarını bu yontemle gerceklestirir. Telekonferans yontemi, ozellikle dunya capında cok sayıda birimleri olan holdingler icin,
zaman ve para tasarrufu sağlayan en konforlu bir araya gelme seklidir. Ozellikle cok noktadan katılım olması durumlarında, internet halen cok hızlı ve stabil bir cozum değildir.

 

Reklam ve Tanıtım Filmleri

Tanıtım ve reklam filmleri, hedef kitleye en kolay yoldan ulasmak isteyen firmalar için idealdir.TV reklamlarının yanı sıra, daha uzun süreli olan tanıtım filmleri de birçok kuruluş tarafından tercih edilmektedir. Cekim + yayın maliyetleri TV reklamlarına gore cok daha dusuk olduğu gibi, urun hizmet ya da firma tanıtımı icin yeterli uzunlukta zaman ayrılır. Tercih edilen sekilde kutu ya da ambalaj ile CD ya da DVD formatta teslim edilir. Turkce ve İngilizce seslendirme imkanı vardır. En basit kullanım alanı kuruma ait web sitesinde gosterimidir. Fuar standlarında, musterilerin, fabrika, tesis vs. yerleri yerinde gorme imkanı olmadığı hallerde, ozel hastaneler gibi kurumsal anlasmalar icin ilgili firmalara gidilen ziyaretlerde vemuhatapların kuruma gelmesi yerine tanıtım icin doğrudan muhataba gidilmesinin
beklendiği zamanlarda, kurumun bekleme salonları ve sosyal tesis benzeri mekanlarında plazma TV ile son kullanıcılara seyrettirilebilir.

TurkeyEnglish