Hakkımızda

 

Faaliyetlerine canlı yayın hizmetleri ve prodüksiyon çalışmalarıyla devam eden İTV Yayıncılık Ltd. Şti., İstanbul merkezli olarak 3 adet canlı yayın aracı ve 1 adet fly-away uplink sistemi ile ulusal ve uluslar arası medya kuruluşlarına canlı yayın hizmetleri sağlamaktadır.

İTV, hem Türk, hem de dünya medya kuruluşlarına global anlamda uplink, downlink, turnaround ve end-to-end hizmetler sağlamaktadır.
Profesyonel ekiplerimizle, en son teknoloji ekipmanlarımız ve uzun yıllara dayanan tecrübelerimizi yayıncılık alanındaki ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere birleştirdik. Spor, Konser, Haber, Sağlık ve diğer alanlardaki yayın ihtiyaçlarınız için Canlı Yayın araçlarımız, seyyar uplinklerimiz (flyaway) ve Reji araçlarımız hizmetinizdedir.Kaliteli yayıncılık ve profesyonel hizmet anlayışı ile yurtiçi ve yurtdışı Yayın & Produksiyon organizasyonlarınız karşılanmakta ve Turksat, HellasSat, Eutelsat uyduları üzerinden aktarılmaktadır.

Global Hizmet Ortağınız

İTV, Avrupa ve ABD’nin yanısıra, çeşitli Ortadoğu ülkeleri ve Afganistan’da da uydu geçişleri, canlı yayın hizmetleri ve eng ekipleriyle hizmetinizdedir. Ayrıca bütün sıcak gelişme noktalarına anında erişim imkanı vardır. Tecrübeli ekiplerimiz, XDCam, DVCam, HDCam ve MiniDV kameralarla, donatılmış durumdadır. En küçük bir ekibimiz, profesyonel kamera ile tecrübeli bir kameraman ile ses ekipmanları, ses teknisyenleri ve ışık kitinden oluşur. Ancak talep etmeniz halinde bütünüyle bir prodüksiyon çalışması için gereken tam donanımlı ekibi hizmetinize sunabilmekteyiz.

TurkeyEnglish